• Szkolne kolędowanie

•    W czwartek 20.12.2023 r. cała społeczność uczniowska wzięła udział we wspólnym przedświątecznym spotkaniu, w ramach którego obejrzeliśmy występy muzyczne naszych uczniów oraz jasełka przygotowane przez szkolne koło teatralne. Zgodnie ze szkolną tradycją "Jedynki", pełni radości i entuzjazmu, zaśpiewaliśmy wspólnie kolędy.

Był to naprawdę wspaniały koncert!

• Warsztaty świąteczne

• 13 grudnia uczniowie klasy szóstej byli na warsztatach świątecznych w Centrum Aktywności okalniej w sosnowieckiej dzielnicy Milowice. Wykonywali oni świąteczne mydełka, ale także wysłuchali historii Milowic i tamtejszej kopalni oraz poznawali eksponaty ze zbiorów izby pamięci.